Často kladené otázky (FAQ)

Nový hygienický bezdotykový dávkovací systém. Tvoria ho dávkovač papierových utierok, dávkovač penového mydla, dávkovač toaletného papiera, osviežovač vzduchu a ďalšie príslušenstvo (kôš na použité utierky, WC kefa).

Pre malú aj veľkú prevádzku, a teda pre každého, kto hľadá komplexné profesionálne riešenie hygieny. Systém je vhodný pre firmy, obchodné centrá, školy, zariadenia sociálnych služieb, reštaurácie a hotely, úrady, športové centrá, nemocnice, autobusové a železničné stanice, letiská,  verejné toalety a iné. 

Jednoducho! Ozvite sa nám prostredníctvom kontaktného formulára a ozve sa Vám náš kontaktný pracovník a dorieši Váš dopyt telefonicky, prípadne s Vami dohodne návštevu obchodného zástupcu. 

Už pri obstaraní systému máte možnosť získať dávkovacie zariadenia zadarmo, takže vstupná investícia je nulová. Zároveň systém umožňuje presné vyčíslenie nákladov na 1 použitie a tieto sú najnižšie na slovenskom trhu.

Zabezpečiť maximálnu možnú mieru hygieny vďaka tomu, že nie je potrebné sa dotýkať dávkovacieho zariadenia. Zároveň má používateľ systému istotu, že spotrebný materiál je uzavretý, a teda tiež sa ho nikto predtým nedotýkal. 

Áno, celé riešenie je aj samostatne predajné. Ceny dávkovačov, príslušenstva aj náplní sú uvedené v kategórii produkty. V prípade záujmu nám Vašu požiadavku upresnite do časti Správa v kontaktnom formulári a náš kontaktný pracovník sa Vám čo najskôr ozve.

Staňte sa našim partnerom

Pokiaľ máte záujem o distribúciu profesionálnej bezdotykovej hygieny kontaktujte nášho výhradného predajcu na Slovenskom trhu Carta Slovakia. 

Ak máte akékoľvek iné otázky ohľadne bezdotykovej hygieny Soavex Professional neváhajte nás kontaktovať.